tel. 32 4730015, 32 4752371

Białka Tatrzańska - 11-13 lat, 14-18 lat

 

 

Białka Tatrzańska nie bez powodu nazywana jest „zimową stolicą Polski”, obecnie to jedna z najbardziej atrakcyjnych miejscowości turystycznych na Podhalu. Usytuowana jest w odległości zaledwie kilkunastu kilometrów od Zakopanego i stanowi doskonałe centrum turystyki, rekreacji i sportu. Doskonale przygotowane trasy narciarskie oraz wody termalne przyciągają turystów pragnących skorzystać z zimowego szaleństwa.

Zakwaterowanie: Dom Wypoczynkowy „Dziadkowiec” znajduje się w cichym i malowniczym miejscu, oddalony od głównej drogi, w pobliżu relaksującego oddziaływania mikroklimatu leśnego. Od kompleksu narciarskiego "Kotelnica" dzieli go zaledwie 0,9 km. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z łazienkami, TV oraz WiFi. Ponadto w ośrodku znajduje się: jadalnia, sala do gry w tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki, dart, sala dyskotekowa, miejsce do grillowania oraz miejsce na ognisko. Teren obiektu jest ogrodzony. Przystanek ski-busa dowożącego do Kotelnicy oddalony jest jedyne 100 m.

Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Wszystkie turnusy rozpoczynają się obiadem i kończą śniadaniem.

Transport: Autokar z Katowic, Krakowa (w zależności od terminu ferii) do Białki Tatrzańskiej. Z Łodzi bus lub PKP do Katowic, dalej autokar do Białki Tatrzańskiej. Inne miejscowości za dopłatą.

 

Program:

- Zajęcia teoretyczne dotyczące techniki i zasad jazdy, poruszania się po stoku.

- Ogólne zasady zachowania na trasach narciarskich - „bezpieczny stok”.

- Doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie – zajęcia 6 razy w turnusie na Kotelnicy Białczańskiej.

- Kolacja grillowa.

- Zajęcia integracyjne: team building. mini olimpiada, zimowy quiz, itp.

- Dyskoteka na terenie ośrodka. Lodowisko (dla chętnych).

- Wyjście organizowane przy minimum 15 osobach. Wypożyczenie sprzętu w cenie ok.15 zł.

*Dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów przewidziana "jazda wieczorna" (przy minimum 10 osobach chętnych).

 

Cena zawiera: Zakwaterowanie (6/7 noclegów), wyżywienie, transport z Katowic, Krakowa, Łodzi (zależne od terminu ferii), program, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno-instruktorskiej, opiekę medyczną na wezwanie, ubezpieczenie Signal Iduna NNW do kwoty 12.000 zł. Cena nie zawiera: karnetu na wyciągi, wypożyczenia sprzętu, ubezpieczenia OC, świadczeń niewymienionych w ofercie.

 

Terminy i cena:

                                                    Cena z Katowic/Łodzi

13.01 - 19.01.2020 (7dni)     1110 zł / 1360 zł

 

 

INFORMACJE NARCIARSKIE: Ośrodek Narciarski „Kotelnica Białczańska” to kompleks, na który składa się 6 nowoczesnych kolei linowych (od 3 do 6 – osobowych) oraz 2 wyciągi orczykowe, objęte wspólnym systemem kasowym. Do dyspozycji oddano 8 tras narciarskich, wytyczonych tak, aby mogli korzystać z nich narciarze i snowboardziści o różnym stopniu umiejętności jazdy. Koszt obowiązkowego karnetu 6-dniowego to ok. 405 zł (do 15 roku życia), ok. 465 zł (od 16 roku życia), kaucja zwrotna za kartę 10 zł. Karnet płatny na miejscu u wychowawcy. Uwaga: podane kwoty karnetów są cenami z sezonu 2018. Szczegółowe informacje dostępne na www.bialkatatrzanska.pl. Obowiązkowe posiadanie kasków ochronnych. Dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego w cenie między 35 a 50 zł za dobę (zależne od rodzaju sprzętu) oraz kasku ochronnego w cenie ok. 15 zł za dobę.

 

FAKULTATYWNIE: Wycieczka na Termy Bania - 3-godzinny pobyt w kompleksie basenowym w Strefie Zabawy. Koszt dla uczestników do 13 r.ż. - 30 zł, do 16 r.ż. - 38 zł, powyżej 16 r.ż. - 49 zł.

 

 

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople