tel. 32 4730015, 32 4752371

Bon turystyczny

U nas zrealizują Państwo bon turystyczny!

Jesteśmy oficjalnym podmiotem współpracującym, który może zrealizować bony turystyczne. 

 

 


Dla kogo jest bon turystyczny?

Z bonu turystycznego można skorzystać jeśli jest się rodzicem co najmniej jednego dziecka do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł.  Podobnie jak w programie „Rodzina 500 Plus”, bon przysługuje niezależnie od poziomu dochodów. 

 

Gdzie mogę pojechać z Gunarem, wykorzystując bon turystyczny?

Mogą Państwo skorzystać z naszej wyjątkowej wakacyjnej oferty na rodzinne wakacje, podczas których dzieci bawią się pod opieką animatorów, a rodzice mogą odetchnąć.

Zapraszamy do najpiękniejszych zakątków Polski:

- w Pieniny z wycieczkami - pojedziemy do ruin zamku w Czorsztynie, popłyniemy w rejs po Zalewie Czorsztyńskim, będziemy podziwiać z przewodnikiem Pieniński Park Narodowy, pojedziemy do Parku Miniatur i Rozrywki, będzie też ognisko, plażowanie i masa dodatkowych atrakcji - więcej szczegółów można przeczytać tu.

- nad morze - oczywiście do Łeby. Nasz ośrodek dostosowany jest do obecnej sytuacji a jego wielką zaletą jest umiejscowienie pośród przyrody, w bezpiecznej i niedalekiej odległości od centrum miasta (15 minut spacerem). Na miejscu na dużym terenie znajdą Państwo wspaniałe atrakcje do rodzinnego spędzania czasu: boisko do siatkówki, piłki nożnej, miejsce grillowe. Na miejscu jest kawiarnia z możliwością organizacji dyskotek oraz salami do realizacji imprez organizowanych w trakcie pobytu. Więcej o wczasach rodzinnych w Łebie można przeczytać tu.

 

Kolonie dla dzieci:

Oferujemy też rozbudowaną ofertę kolonii dla dzieci w każdym wieku (już od 7 lat!).

Cała nasza oferta kolonijna jest dostępna tu: http://gunar.com.pl/kolonie-polska

 

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople