tel. 32 4730015, 32 4752371

Burzenin - 7-10lat, 11-13lat - BEZ NART

 

Burzenin - niewielka miejscowość turystyczna położona w Polsce centralnej. Atrakcyjne położenie na terenie Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki pozwala na delektowanie się niepowtarzalnymi krajobrazami i wspaniałym klimatem, co przyciąga miłośników aktywnego wypoczynku.

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy „Sportowa Osada” położony jest na atrakcyjnym, bardzo dużym, monitorowanym, oświetlonym i ogrodzonym terenie. Do dyspozycji uczestników pokoje 3-osobowe z łazienkami oraz pokoje przechodnie (2+3) z łazienkami. Na terenie obiektu znajduje się jadalnia, sala dyskotekowa, sala TV, sala gimnastyczna, kryty basen, świetlica i kawiarenka, grill, miejsce na organizację ogniska, strzelnica pneumatyczna, pole i strzelnica do paintballa, wojskowy tor przeszkód, tor łuczniczy.

Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Wszystkie turnusy rozpoczynają się obiadem i kończą śniadaniem.

Transport: Autokar z Katowic, Krakowa (w zależności od terminu ferii) do Burzenina. Z Łodzi, Warszawy i Wrocławia autokar/bus do Burzenina. Inne miejscowości za dopłatą.

 

Program pobytu Stworzyliśmy zimową wersję programu typu „Wyspa Przetrwania” czy „Azja Express” dla najmłodszych :) Uczestnicy wezmą udział w niezwykłej grze LARP, dzięki której przeniosą się w świat Indiany Jonesa, zagadek i zaginionych artefaktów… SPOTKANIE Z INDIANĄ JONESEM przy świetle płomieni ogniska, wprowadzenie do fabuły zimowiska, uroczyste ustawienie totemu. Podział na grupy, nadanie grupom nazw nawiązujących do historii Indiany Jonesa.

ZAJĘCIA MANUALNE w grupach - tworzenie atrybutów Indiany Jonesa.

GRA TERENOWA z wykorzystaniem map i tajemnych szyfrów.

TRENING STRZELECKI na strzelnicy pneumatycznej i oraz na torze łuczniczym pod okiem instruktorów. Teoretyczne i praktyczne zajęcia z czytania mapy nieba.

MAŁY PAINTBALL. Gra na przygotwanym polu do wyczerpania zapasów amunicji (72 kulki).

BASENOWY RELAX - regeneracja sił w krytym basenie, połączony z zabawami w wodzie i zawodami pływackimi (2 razy w turnusie).

ZAJĘCIA INTEGRUJĄCE uczestników zimowiska (m.in. grupowe chodzenie na nartach, skrzynkowa przechadzka). Tworzenie portretów psychologicznych, które ułatwią ujęcie sprawcy kradzieży totemu -

ZAJĘCIA PLASTYCZNE. KONKURS WIEDZY O INDIANIE JONESIE w formie PARADY KŁAMCÓW. Odnalezienie wszystkich części zaginionego totemu i złożenie go w jedną całość. OGNISKO kończące fabułę, rozdanie nagród, pożegnanie z Indianą Jonesem.

NOC KINOWA – projekcja filmów „Przygody młodego Indiany Jones’a”. Wybory „

NAJBARDZIEJ TAJEMNICZEJ PARY ZIMOWISKA”. DYSKOTEKI z nauką tańców integracyjnych.

PONADTO: Strefa gier – do dyspozycji uczestników m.in. piłkarzyki, bilard, ping-pong, planszówki; rozgrywki sportowe.

Cena zawiera: Zakwaterowanie (6 noclegów), wyżywienie, transport z Katowic, Krakowa, Łodzi, Warszawy, Wrocławia (zależnie od terminu ferii), program, opiekę kadry pedagogicznej i instruktorskiej, opiekę medyczną na wezwanie, ubezpieczenie Signal Iduna NNW do kwoty 12.000 zł. Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, świadczeń niewymienionych w ofercie.

 

Terminy i cena:

                                              Cena z Katowic

- 11.01-17.01.2020 (7dni)          975zł/os

- 17.01-23.01.2020 (7dni)          975zł/os

 

 

*FAKULTATYWNIE: Strzelnica paintballowa – 50 kulek (15 zł/os.) Strzelnica pneumatyczna – 12 strzałów (6 zł/os.) Tor łuczniczy – 10 strzałów (5 zł/os.)

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople