tel. 32 4730015, 32 4752371

Impreza integracyjna w Beskidzie Śląskim


Beskid Śląski
– jedno z najpiękniejszych pasm górskich z doskonale zagospodarowaną bazą rekreacyjno – turystyczną. Miejsce gdzie u podnóża Baraniej Góry łączy się Czarna i Biała Wisełka tworząc początek królowej polskich rzek – Wisły. Z tarasu malowniczo położonego na stoku góry Kubalonka Zameczku Prezydenta możemy podziwiać jesienną panoramę gór. Trójwieś z Istebną, Koniakowem pozwalają nam odkryć tajemnice pasterstwa w Beskidzie Śląskim oraz zapoznać się z tradycjami górali beskidzkich. Liczne ścieżki edukacyjne odkryją przed nami tajemnice regionalnej przyrody. Odpoczynek znajdziemy w jednym z obiektów regionalnych z wiatą góralską, gdzie czekać na nas będzie ciepła herbata i kiełbaski, które będziemy mogli sami upiec na ognisku.

Park linowy - świetne miejsce do zintegrowania grupy. Będą wzajemnie sobie pomagać i dopingować się przy pokonywaniu kolejnych przeszkód, a radość z ich pokonania będzie radością całej grupy. Emocje na długo pozostaną tematem wspomień. W parku zabawę można również uzupełnić o wspinaczkę na drzewnie wspinaczkowym.

Marsz na orientację - W ręku mapa i kompas. Zadanie: do odnalezienia punkty kontrolne w lesie. Czas ucieka, są limity. Zabawa, która pozwoli zapomnieć i zatracić się w leśnych zakamarkach z dala od zgiełku. Marsze na orientacje doskonale integrują grupy. To gwarancja naprawdę świetnej zabawy !

Zabawy Team Buildingowe - Uczestników podzielimy na drużyny, które będą realizowały różne zadania rozlokowane na przygotowanym terenie oraz będą brały udział w grach zespołowych. Mnóstwo beztroskiej zabawy dla odstresowania od dnia codziennego! Wszystkie wyniki są skrupulatnie notowane w celu wyłonienia zwycięzców. Podczas zajęć proponujemy zabawy typu: Konkurencje Drwala, Mega Twister, Skaczące Rury, Wieloosobowe Narty, Potrójne Spodnie, Wieża, Przeprawa Dywanowa, Unihokej, Imię Figura, Przeciąganie Liny, Nosiwoda.

Program imprezy:

- ok. 9:00 - spotaknie uczestników imprezy, wyjazd na miejsce gdzie rozgrywać będziemy wspólnie imprezy integracyjne /ok. 5h/ w tym: Park Linowy, Marsz na orientację i różnorodne zabawy team buldingowe.

- ok, 15:00 - przejazd do Karczmy Koliba gdzie rozpocznie się wspólnie biesiadowanie przy ognisku i zabawa przy muzyce mechanicznej DJ /do 22:00/.

W trakcie: ciepły posiłek, zimne zakąski, napoje ciepłe i zimne /do ustalenia/, kawa, herbata, kołacz istebniański

 

Cena zawiera:

- przejazd autokarem

- 5-godzinna zabawa eventowa jw.

- biesiadna w Karczmie Koliba wg programu jw.

- pilot z ramienia Biura

- ubezpieczenie NNW

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople