tel. 32 4730015, 32 4752371

Istebna - 7-13 lat

Termin: 18.01 - 25.01.2020

 

Istebna - miejscowość turystyczna położona w Beskidzie Śląskim w pobliżu granicy z Czechami i Słowacją na zboczach Złotego Gronia na wysokości 590–620 m n.p.m. Krajobraz miejscowości to głównie tereny górzyste z zalesieniami. Przez miejscowość przepływa rzeka Olza. Wraz z Jaworzynką i Koniakowem tworzy tzw. Beskidzką Trójwieś.

 

Centrum Szkoleniowo Wypoczynkowe „Halniak” wielofunckyjny obiekt z zapleczem sportowym. W odległości 200 m od obiektu znajduje się Kompleks narciarski „ Zagroń ” z trasami narciarskimi o różnym stopniu trudności, zarówno dla zaawansowanych jak i poczatkujących narciarzy. W ramach kompleksu znajduje się Park Wodny z licznymi atrakcjami.

 

Stacja Narciarska Zagroń to idealne miejsce dla osób ceniących sobie swobodę zjeżdżania. Niewątpliwie największym atutem trasy jest jej szerokość, jest to bowiem najprawdopodobniej najszersza trasa narciarska w Polsce. Sama trasa jest stosunkowo łagodna, ale dzięki wyjątkowej szerokości pozwala na naprawdę bardzo przyjemną jazdę. Stacja posiada wyciąg krzesełkowy o długości 840 m oraz wyciąg orczykowy o długości 260 m.

Program pobytu:

1 dzień: Przyjazd grupy w godzinach południowych do Istebnej, zakwaterowanie, obiad, zapoznanie się z obiektem. Sprawy organizacyjne (podział na grupy, zapoznanie uczestników z programem pobytu na obozie). Spacer po Istebnej. Wieczorne zjazdy na nartach.

2-7 dzień pobytu: codzienne dopołudniowe i popołudniowe zjazdy na nartach lub zamiennie korzystanie z toru snowtubingowego- zjazdy na oponkach oraz realizacja programu wg oferty.

8 dzień: Śniadanie i wykwaterowanie, w drodze powrotnej krótki postój w Wiśle- czas wolny ok. 14: 00 – przyjazd na miejsce zbiórki zakończenie imprezy

 

W ofercie zawarto:

- Transport autokarowy

- Zakwaterowanie - 7 noclegów, pokoje 4,5-cio os. z pełnym węzłem sanitarnym i TV

- Wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek - Śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiady i podwieczorek - serwowane

- 1 x wejście do Parku Wodnego „ Zagroń ”

- karnety narciarskie - dopołudniowe i popołudniowe korzystanie ze stoku narciarskiego „ (sobota- piątek) Kompleks Narciarski „ Zagroń ”

- wycieczka do Centrum Pasterstwa w Istebnej oraz do Chaty Kawuloka

- Ognisko z pieczeniem kiełbasek

- Zabawy i gry integracyjne, sportowe, zajęcia plastyczne, dyskoteki i uroczyste zakończenie

- Zabezpieczenie sprzętu sportowego, artykuły papiernicze

- opieka wykwalifikowanej kadry

- Ubezpieczenie NNW

 

Koszt na osobę: 1.590zł

 

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople