tel. 32 4730015, 32 4752371

Jastrzębia Góra - Kolonia i Obóz Rekreacyjno-Sportowa 10-13 i 14-18 lat

 

Jastrzębia Góra - znana miejscowość wypoczynkowa, atrakcyjnie położona na zalesionym brzegu klifowym, wznoszącym się ponad 30 metrów nad poziomem morza. Szeroka i czysta plaża w rejonie Jastrzębiej Góry jest jedną z najatrakcyjniejszych nad polskim morzem.

ZAKWATEROWANIE:

Ośrodek Wypoczynkowy „Diuna” to komfortowy, nowoczesny obiekt położony na pięknym, zielonym terenie, ok. 300 m od morza. Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2, 3, 4-os. z łazienkami oraz w zestawach dwupokojowych w układzie 2+4 lub 3+3 - pokoje przechodnie ze wspólną łazienką. Teren ośrodka jest bezpieczny, ogrodzony. Na miejscu wielofunkcyjne boisko, plac zabaw dla dzieci, zadaszony grill, sala do gier oraz siłownia. Ponadto do dyspozycji uczestników klimatyzowana jadalnia i recepcja.

WYŻYWIENIE: Cztery posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiad i podwieczorek serwowany). Pierwszy posiłek ciepła kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT: Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, WC, barek, DVD. Przejazd na trasie: Kraków – Katowice - Częstochowa – Łódź – Jastrzębia Góra. Możliwość wyjazdu z Warszawy, Wrocławia, Poznania za dodatkową opłatą +70 zł/os. przy min. 7 os. chętnych, dojazd busem lub PKP do autokaru docelowego.

Program pobytu:

UWAGA: W związku z różnymi skutkami obostrzeń, które mogą zostać nałożone na organizatora oraz podmioty współorganizujące, program może ulec zmianie (głównie w zakresie organizacji wycieczek realizowanych w czasie kolonii/obozu).

- Wycieczka do Aquaparku Reda – 3 godz. pobyt w parku wodnym z prawdziwymi rekinami! Wave Pool – system wytwarzania sztucznych fal, 3 zróżnicowane zjeżdżalnie oraz niezwykłe jacuzzi Vulcano dostarczy zabawy każdemu amatorowi mocnych wrażeń!

- Przejście wąwozem Lisi Jar.

KOLONIA i OBÓZ REKREACYJNO SPORTOWY

- ABC Sportowca – reguły konkurencji sportowych, różne warianty rozgrzewek.

- „W zdrowym ciele zdrowy duch” – codzienne zajęcia sportowe rozwijające sprawność fizyczną.

- Poranny jogging, stretching czyli ćwiczenia rozciągające.

- Urazy i kontuzje – elementy pierwszej pomocy przedmedycznej.

- Gry i podchody w terenie z ciekawą fabułą w tle.

- Zajęcia sportowe, gry zespołowe na boisku ośrodka (siatkówka, piłka nożna, badminton), zajęcia lekkoatletyczne.

- Bieg Samarytański – gra terenowa z rozwiązywaniem zadań i szyfrów, kształtująca pozytywne postawy społeczne z elementami pomocy przedmedycznej (warsztaty z pierwszej pomocy).

- Morskie opowieści – nauka szant. Grupy przygotują koszulki sportowców, w których wystąpią podczas finałowego występu – każdy z uczestników musi posiadać biały T-shirt.

PINIATA PARTY na 25-lecie Jaworzyny!; zajęcia integracyjne; ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursami; dyskoteki; plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika; imprezy kolonijne i obozowe: Neptunalia, wybory Miss i Mistera kolonii, Sing Star - karaoke, Parady Kłamców; zajęcia manualne.

 

TERMIN

CENA

OPIS

12.07.2020 - 23.07.2020

1690 zł

Cena z Krakowa, Katowic, Łodzi i Częstochowy. Transport z Warszawy, Wrocławia i Poznania +70 zł/os.

24.07.2020 - 04.08.2020

1690 zł

Cena z Krakowa, Katowic, Łodzi i Częstochowy. Transport z Warszawy, Wrocławia i Poznania +70 zł/os.

05.08.2020 - 16.08.2020

1690 zł

Cena z Krakowa, Katowic, Łodzi i Częstochowy. Transport z Warszawy, Wrocławia i Poznania +70 zł/os.

 

Cena zawiera:

- Zakwaterowanie 11 noclegów,

- wyżywienie,

- kadrę wychowawczą,

- opiekę medyczną,

- ratownika,

- transport,

- program,

- ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.

 

Cena nie zawiera: innych świadczeń niewymienionych w ofercie.

Praca

Polecamy

Zielona Szkoła
GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople