tel. 32 4730015, 32 4752371

Beskid Żywiecki - Monttis - 7 - 12 lat

 

Hotel „Monttis”

Położenie: nowoczesny obiekt wypoczynkowy, położony w przepięknym krajobrazie Beskidów w Suchej Beskidzkiej. Jest doskonałym miejscem na odpoczynek dla dzieci i młodzieży, a warunki klimatyczne wpływają na udany wypoczynek. Obiekt jest ogrodzony, dozorowany, bezpieczny. Wokół jest duży teren, służący do rekreacji, zabaw i wypoczynku.

Pokoje: 3-, 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.

Do dyspozycji dzieci: jadalnia, świetlica, sala dydaktyczna, sala dyskotekowa. Na terenie obiektu znajduje się tenis stołowy, bilard, siłownia, 3 sale komputerowe z dostępem do Internetu. W bliskim sąsiedztwie górki do gier i zabaw na śniegu.

Wyżywienie: domowe, smaczne: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja wraz z napojami. Posiłek rozpoczynający pobyt – obiad, posiłek kończący pobyt – śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

 

Terminy Cena
13.07 - 20.07.2019 / 8 dni, 7 noclegów 1150,-
20.07 -29.07.2019 / 10 dni, 9 noclegów 1350,-

 

Atrakcje przygotowane dla dzieci:

- Półdniowa wycieczka autokarowa z przewodnikiem do Żywca – zwiedzanie z zewnątrz Zamku Habsburgów, Rynek i Mikro Centrum Nauki Naukotechnika w Świnnej – interaktywna wystawa fizyczna, której celem jest nauka poprzez zabawę, na sali znajduje się 55 stanowisk na których można samodzielnie wykonywać doświadczenia fizyczne. Wystawa obejmuje zagadnienia z praktycznie całej fizyki klasycznej, są to między innymi kinematyka, dynamika, hydrodynamika, elektryczność, magnetyzm, akustyka, optyka

- Wycieczka autokarowa do Parku Rozrywki RABKOLAND – moc zabawy i atrakcji dla dzieci, znajduje się tu najmniejszy rollercoaster w Europie (tylko dla dzieci!), diabelski młyn, z którego można podziwiać górską panoramę oraz łódeczki i pontony dla małych fanów pluskania. Dzieci wyszaleją się także na niezwykłych placach zabaw, na wielkich huśtawkach i w Dolinie Trzmiela. Muzeum Orderu Uśmiechu jest częścią Parku Rozrywki Rodzinnej Rabkaland

- 2 wyjścia na basen (kryta pływalnia w Suchej Beskidzkiej)

- Wycieczka piesza – renesansowy Zamek Suski w Suchej Beskidzkiej czasami nazywany jest Małym Wawelem

 

Cena obejmuje:

- transport autokarem klasy LUX (WC, klimatyzacja, DVD)

- zakwaterowanie w ośrodku (7 lub 9 noclegów), pobyt w ośrodku rozpoczyna się obiadem, kończy śniadaniem + suchy prowiant na drogę powrotną)

- wyżywienie: 4 posiłki dziennie: śniadania, obiady, kolacje + podwieczorek (śniadanie i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany)

- wycieczkę autokarową z przewodnikiem do Żywca z biletami wstępu zgodnie z programem

- wycieczkę autokarową do Parku Rozrywki RABKOLAND z biletem wstępu

- 2 wyjścia na basen (kryta pływalnia)

- dyskoteki

- korzystanie ze świetlicy i infrastruktury ośrodka

- sprzęt sportowy, do dyspozycji: piłki, kometka, skakanki itp. – zabezpieczenie sprzętu sportowego i materiałów niezbędnych do realizacji programu

- opiekę medyczną (lekarz na wezwanie, pielęgniarka na miejscu całodobowo)

- opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców, ratownika wodnego na plaży

- ubezpieczenie NNW 10 000 PLN Europejskie ERV

- dyplom, zdjęcie oraz pamiątkę uczestnictwa dla każdego uczestnika

- gadżet firmowy: koszulka, bandamka lub worek sportowy

- zapewnienie podstawowych lekarstw oraz zapisanych przez lekarza w trakcie trwania turnusu

- podatek VAT

 

 

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople