tel. 32 4730015, 32 4752371

Bieszczady - Lesko - Kolonia i Obóz Projekt Przygoda 7-10, 11-15 lat

 

Bieszczady dzikie i pełne tajemnic Bieszczady czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwą przygodę. To region oferujący w wiele atrakcji, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności niezbędnych do przetrwania w trudnych warunkach… Wakacje w Krainie Wilka zapamiętasz do końca życia!

ZAKWATEROWANIE:

Pensjonat „Gawra” – położony w urokliwej części Bieszczadów, w Łączkach nieopodal Leska. Do dyspozycji pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami, restauracja, sala z lustrami, plac zabaw, basen letni, trampolina, boisko do siatkówki, altany, wiata grillową, świetlicę ze sprzętem nagłaśniającym.

WYŻYWIENIE Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT Autokar z Krakowa lub Katowic. Możliwy wyjazd z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania za dopłatą +70 zł/os. – PKP (min. 10 os.) lub bus (min. 6 os.) do Katowic lub do Krakowa, dalej autokarem do obiektu.

Program pobytu:

UWAGA: W związku z różnymi skutkami obostrzeń, które mogą zostać nałożone na organizatora oraz podmioty współorganizujące, program może ulec zmianie (głównie w zakresie organizacji wycieczek realizowanych w czasie kolonii/obozu).

KOLONIA PROJEKT PRZYGODA

- NA POŁONINACH (8 godz.) – całodniowa wycieczka autokarowa dookoła Bieszczad z przewodnikiem, z wejściem na szczyt połoniny w sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego, kąpiel w górskim potoku.

- TAJEMNICE SOLINY (4 godz.) – autokarowo-piesza wycieczka z przewodnikiem malowniczym szlakiem wzdłuż linii brzegowej Jeziora Solińskiego. Zwiedzanie uzdrowiska Polańczyk oraz największej w Polsce zapory wodnej w Solinie. Wycieczkę zakończy kąpiel na strzeżonym kąpielisku.

- WAKACJE POD ŻAGLAMI (3 godz.) - rejs łodziami wiosłowo-żaglowymi połączony z nauką czytania mapy nieba i rozpoznawania kierunków świata. Skiper zdradzi tajniki żeglowania, zasady sterowania łodzią, nazwy żagli, wiatrów i olinowania.

- ZAJĘCIA GARNCARSKIE – warsztaty lepienia z gliny.

- TECHNIKI LINOWE – test sprawność podczas zajęć na ściance wspinaczkowej, zjazdy z budynku oraz dla chętnych wejście na przyrządach tzw. „małpach”.

- SZKOLENIE BIESZCZADNIKA (3 godz.) – rywalizacja na leśnej polanie w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, strzelnica paintballowa, bieg w nartach, łucznictwo, oraz MATA SUMO.

- SEGWAY – przejażdżki dwukołowym pojazdem sterowanym ruchem ciała.

- DYSKOTEKA W PIANIE LUB FLUO PARTY – szaleństwa z dużą ilością piany lub laserów i świecących tatuaży. Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

- OGNISKA I WIECZORY LEGEND – okazja do snucia wieczornych opowieści i legend bieszczadzkich przy ognisku w dymnej chacie. Ponadto: Gry i zabawy na terenie ośrodka; Przygodowa Parada Kłamców; zumba – 2 razy w turnusie (dla chętnych). PINIATA PARTY z okazji 25-lecia Jaworzyny.

 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE:

- PAKIET DLA AKTYWNYCH - za dopłata 160 zł / 1.os.

- 4X4 WILCZYM TROPEM 1h. - wyprawa samochodami terenowymi.

- SPŁYW SANEM 2-3h. - spływ pontonami malownicza Dolina Sanu.

- AQUAZORBING – przejście suchą nogą po wodzie

PAINTBALL – gra terenowa na leśnej polanie, dla uczestników powyżej 13. roku życia – 50 zł/os./pakiet startowy 100 kulek.

REJS Szlakiem Pustelnika – elektryczną motorówką dopłyniemy na dużą wyspę Energetyk. Podczas rejsu odwiedzimy malownicze zatoczki oraz mieszkających w nich „Bieszczadzkich Zakapiorów” Do Hotelu powrócimy pieszo szlakiem. 1h/ 60 zł/os.

 

 

Termin

Cena

Opis

09.07.2020 - 19.07.2020

1595 zł

Cena z Krakowa i Katowic. Transport z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania +70 zł/os.

19.07.2020 - 29.07.2020

1595 zł

Cena z Krakowa i Katowic. Transport z Warszawy, Wrocławia, Łodzi i Poznania +70 zł/os.

 

Cena zawiera:

- Zakwaterowanie 10 noclegów,

- wyżywienie,

- kadrę wychowawczą,

- opiekę medyczną,

- transport,

- program,

- ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.

 

*Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, świadczeń niewymienionych w ofercie.

 

Praca

Polecamy

Zielona Szkoła
GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople