tel. 32 4730015, 32 4752371

Darłówko - Diuna 2

Kolonie Letnie - wiek uczestników 7 - 12 lat

Obóz Młodzieżowy - wiek uczestników 13 - 17 lat


Darłówko
- Piękna nadmorska dzielnica miasta Darłowa, jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Atuty to wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta, szeroka plaża, atrakcje dla dzieci i młodzieży. Darłówko położone jest w województwie zachodniopomorskim, oddalone o ok. 50 km na wschód od Koszalina.

DIUNA2 - obiekt położony ok. 100 m od morza i plaży oraz promenady, obiekt ogrodzony i strzeżony. 200 m od obiektu znajduje się park wodny Jan. Ośrodek jest po generalnym remoncie, który obejmował wymianę wszystkich okien i elewacji zewnętrznej, założenie centralnej sieci telewizyjnej oraz ocieplenie budynku. Wymianie uległo również wyposażenie pokoi. POKOJE: 3-, 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, każdy pokój posiada telewizor. Do dyspozycji dzieci boiska do siatkówki i piłki nożnej, miejsce do zabaw oraz krąg ogniskowy, sala audiowizualna, sale do prowadzenia zajęć dydaktycznych, własna stołówka. 

Wyżywienie: smaczne i urozmaicone, 4 posiłki dziennie (śniadania, obiady, kolacje + podwieczorek), śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane do stolika.

 

W programie pobytu:

- wycieczka autokarowa do Słowińskiego Parku Narodowego z przewodnikiem i biletami wstępu - w programie zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego w Smołdzinie, następnie spacer po słynnych ruchomych wydmach Słowińskiego Parku Narodowego, a w Klukach wizyta w parku etnograficznym

- całodniowa wycieczka do Sea Parku - który jest miejscem stanowiącym centrum edukacji i zabawy w województwie pomorskim. Jest to pierwszy w Polsce park komercyjny, w którym znajdują się foki bałtyckie, a także pochodzące z dalszych rejonów uchatki kalifornijskie i kotiki południowoamerykańskie. Atrakcje parku nawiązują do historii i kultury Pomorza. Dodatkowo znajdują się tu liczne place zabaw dla dzieci. Podczas zwiedzania zobaczyć można: fokarium, oceanarium prehistoryczne w technologii 3d, muzeum marinistyczne, park zwierząt morskich, park miniatur latarni morskich, wrak wspak, Błękitek live show, plac zabaw "{pdwodna przygoda", Real Ocean 3d, gaj małego pirata, kolejka pirat.

- wyjście do parku wodnego Jan w Darłówku (bilet 2 godz.)

- piesza wycieczka do Darłowa, spacer po mieście, bilet na latarnię morską

- ognisko z kiełbaskami

  

Terminy:

Cena

25.06 - 08.07.2018 1699,oo
09.07 - 22.07.2018 1699,oo
23.07 - 05.08.2018 1699,oo
06.08 - 19.08.2018 1699,oo

 

Cena obejmuje:

- transport autokarem klasy LUX (WC, klimatyzacja, DVD)

- zakwaterowanie w ośrodku (13 noclegów), pobyt w ośrodku rozpoczyna się kolacją, kończy śniadaniem + suchy prowiant na drogę powrotną)

- wyżywienie 4 posiłki dziennie śniadania, obiady, kolacje + podwieczorek (śniadanie i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany)

- wycieczki autokarowe, atrakcje, ogniska, dyskoteki - program zgodnie z opisem oferty

- korzystanie ze świetlicy i infrastruktury ośrodka

- sprzęt sportowy do dyspozycji piłki, kometka, skakanki itp - zabezpieczenie sprzętu sportowego i materiałów niezbędnych do realizacji programu

- opiekę medyczną (lekarz na wezwanie, pielęgniarka na miejscu całodobowo)

- opieka wykwalifikowanej kadry wychowawców, ratownika wodnego na plaży

- ubezpieczenie NNW 10 000 PLN

- dyplom, zdjęcie oraz pamiątkę uczestnictwa dla każdego uczestnika

- zapewnienie podstawowych lekarstw oraz zapisanych przez lekarza w trakcie trwania turnusu

- podatek VAT

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople