tel. 32 4730015, 32 4752371

Darłówko - Diuna - 7 - 12 lat i 13 - 16 lat

Kolonie Letnie - wiek uczestników 7 - 12 lat

Obóz Młodzieżowy - wiek uczestników 13 - 16 lat


Darłówko
- Piękna nadmorska dzielnica miasta Darłowa, jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów. Atuty to wspaniały mikroklimat, piękne widoki, czysta, szeroka plaża, atrakcje dla dzieci i młodzieży. Darłówko położone jest w województwie zachodniopomorskim, oddalone o ok. 50 km na wschód od Koszalina.

DIUNA2 - obiekt położony ok. 100 m od morza i plaży oraz promenady, obiekt ogrodzony i strzeżony. 200 m od obiektu znajduje się park wodny Jan. Ośrodek jest po generalnym remoncie, który obejmował wymianę wszystkich okien i elewacji zewnętrznej, założenie centralnej sieci telewizyjnej oraz ocieplenie budynku. Wymianie uległo również wyposażenie pokoi. POKOJE: 3-, 4-, 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, każdy pokój posiada telewizor. Do dyspozycji dzieci boiska do siatkówki i piłki nożnej, miejsce do zabaw oraz krąg ogniskowy, sala audiowizualna, sale do prowadzenia zajęć dydaktycznych, własna stołówka. 

Wyżywienie: smaczne i urozmaicone, 4 posiłki dziennie (śniadania, obiady, kolacje + podwieczorek), śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane do stolika.

 

W programie pobytu:

- Całodniowa wycieczka do Sea Park Sarbsk (www.seapark.pl), który jest miejscem stanowiącym centrum edukacji i zabawy w województwie pomorskim. Jest to pierwszy w Polsce park komercyjny, w którym znajdują się foki bałtyckie, a także pochodzące z dalszych rejonów uchatki kalifornijskie i kotiki południowoamerykańskie. Atrakcje parku nawiązują do historii i kultury Pomorza. Dodatkowo znajdują się tu liczne place zabaw dla dzieci i posiadające zróżnicowaną ofertę punkty gastronomiczne. Podczas zwiedzania zobaczyć można: fokarium, oceanarium prehistoryczne w technologii 3D, muzeum marynistyczne, park makiet zwierząt morskich, park miniatur latarni morskich, wrak na wspak, Błękitek live show, plac zabaw „Podwodna przygoda”, Real Ocean 3D, gaj małego pirata, kolejka pirat, park zręcznościowo linowy, błękitna szkoła Sarbsk

- Wycieczka autokarowa do Słowińskiego Parku Narodowego z przewodnikiem i biletami wstępu – w programie Muzeum Przyrodnicze w Smołdzinie, skansen w Klukach, spacer po ruchomych wydmach

- Wyjście do Parku Wodnego Jan w Darłówku – bilet 2 godz. 

- Piesza wycieczka do Darłowa, spacer po mieście

- Ognisko z kiełbaskami

 

  

Terminy:

Cena

23.06 - 05.07.2019 1749,oo
06.07 - 18.07.2019 1749,oo
19.07 - 31.07.2019 1749,oo
01.08 - 13.08.2019 1749,oo

 

Cena obejmuje:

- transport autokarem klasy LUX (WC, klimatyzacja, DVD)

- zakwaterowanie w ośrodku (12 noclegów), pobyt w ośrodku rozpoczyna się kolacją, kończy śniadaniem + suchy prowiant na drogę powrotną)

- wyżywienie: 4 posiłki dziennie: śniadania, obiady, kolacje + podwieczorek (śniadanie i kolacje w formie bufetu, obiad serwowany)

- wycieczkę autokarową do Słowińskiego Parku Narodowego (zgodnie z opisem)

- wycieczkę autokarową do Sea Park Sarbsk

- wyjście do Parku Wodnego Jan (bilet 2 godz.)

- ognisko z kiełbaskami

- dyskoteki

- korzystanie ze świetlicy i infrastruktury ośrodka

- sprzęt sportowy do dyspozycji: piłki, kometka, skakanki itp. – zabezpieczenie sprzętu sportowego i materiałów niezbędnych do realizacji programu

- opiekę medyczną (lekarz na wezwanie, pielęgniarka na miejscu całodobowo)

- opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców, ratownika wodnego na plaży

- ubezpieczenie NNW 10 000 PLN Europejskie ERV

- dyplom, zdjęcie oraz pamiątkę uczestnictwa dla każdego uczestnika

- gadżet firmowy: koszulka, bandamka lub worek sportowy

- zapewnienie podstawowych lekarstw oraz zapisanych przez lekarza w trakcie trwania turnusu

- podatek VAT

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople