tel. 32 4730015, 32 4752371

Łeba - Magnat


Łeba
jest jednym z najpopularniejszych ośrodków turystyczno wypoczynkowych polskiego wybrzeża. Urocze miasteczko z niepowtarzalnym klimatem zapewnia cudowny wypoczynek i niezapomniane wrażenia. Piękne położone u ujścia rzeki Łeby do morza, między dwoma przybrzeżnymi jeziorami - Łebsko i Sarbsko. Przygotowano tu bardzo dobrą infrastrukturę turystyczną. Duże, piaszczyste i strzeżone plaże. Dobrze rozwinięta sieć gastronomii oraz wiele atrakcji turystycznych: przejażdżki "kolejką bajkową", zjeżdżalnie wodne, rejsy statkami po morzu i Jeziorze Łebskim, przejażdżki konne.

 

OW Magnat – ośrodek położony jest w centrum Łeby: w ładnej, spokojnej dzielnicy willowej, w niedalekiej odległości od morza i jeziora Sarbsko. Obiekt usytuowany jest także 2 km od stadniny koni w Nowęcinie i „ruchomych wydm” w Rąbce. OW Magnat przewidziany jest na zakwaterowanie 150 osób w pokojach 2,3 i 4 –osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i telewizorem. Na terenie ośrodka do dyspozycji wypoczywających dostępna jest jadalnia, sala dyskotekowa wyposażona w sprzęt audio-video. Wokół budynku znajdują się duże, ogrodzone tereny zieleni przygotowane do rekreacji i aktywnego wypoczynku np.: boisko do siatkówki, mini koszykówki, plac zabaw, ogródek grillowy, oczko wodne. Największą atrakcją ośrodka jest kryty basen z masażem wodnym i stałym nadzorem ratownika. Dodatkowo uczestnicy korzystają z pobliskiego boiska typu „orlik”.

 

Wyżywienie uczestników w jadalni na terenie obiektu – 4 posiłki dziennie ( śniadanie i kolacje w formie bufetu, podwieczorek podawany przy obiedzie) plus suchy prowiant na drogę powrotną. Świadczenia rozpoczynamy od kolacji w dniu przyjazdu, a kończymy ostatniego dnia śniadaniem. Jadłospisy przygotowane w oparciu o normy żywienia dzieci, o odpowiedniej jakości, kaloryczności i estetyce podawanych posiłków.

 

terminy cena
23.06 - 06.07.2018 1510,oo
07.07 - 20.07.2018 1510,oo
21.07 - 03.08.2018 1510,oo
04.08 - 17.08.2018 1510,oo

 

Program Turystyczno-Sportowy:

- wycieczka na Ruchome Wydmy

- wycieckzi piesze po okolicy

- wycieczka do stadniny koni w Nowęcinie (ognisko z pieczeniem kiełbasy i przejazd bryczkami)

- wycieczka do Jurajskiego Parku

- kąpiele w morzu pod opieką ratownika

- zajęcia na krytym basenie w ośrodku

- gry zespołowe w kompleksie sportowym w Łebie

- rejs tramwajem wodnym po jeziorze Łebskim 

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople