tel. 32 4730015, 32 4752371

Mazury - Ełk - Kolonia i Obóz Aktywni Pozytywni 10-14 i 15-18 lat

 

Ełk – turystyczna miejscowość znajdująca się na obszarach Pojezierza Mazurskiego jednym z ostatnich w Europie rejonów o nieskażonej przyrodzie i niezwykłych walorach krajoznawczych, nazywany „Zielonymi Płucami Polski” lub „Krainą Tysiąca Jezior”.

ZAKWATEROWANIE:

Kompleks Wypoczynkowy „Gryfia-Mazur” to malowniczo położony kompleks wypoczynkowy w samym sercu Pojezierza Ełckiego w odległości 2 km od Ełku, ok.70 m do plaży nad Jeziorem Selmęt Wielki. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami. W każdym pokoju znajduje się TV. Na terenie obiektu mieści się: wiata grillowa z miejscem na ognisko, zadaszony parkiet taneczny, boisko do gry w siatkówkę, bilard, piłkarzyki, ping-pong oraz plac zabaw.

WYŻYWIENIE: Cztery posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany, podwieczorek). Pierwszy posiłek ciepła kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT: Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, WC, barek, DVD. Przejazd na trasie: Kraków – Katowice – Częstochowa - Łódź - Warszawa – Ełk. Możliwość wyjazdu z Wrocławia i Poznania za dodatkową opłatą +70 zł/os. przy min. 7 os. chętnych, dojazd busem lub PKP do autokaru docelowego.

Program pobytu:

UWAGA: W związku z różnymi skutkami obostrzeń, które mogą zostać nałożone na organizatora oraz podmioty współorganizujące, program może ulec zmianie (głównie w zakresie organizacji wycieczek realizowanych w czasie kolonii/obozu).

AKTYWNI POZYTYWNI

- Bumper Ball – piłka nożna w ekstremalnym wydaniu! Dmuchane kule sferyczne gwarantują dużo śmiechu, mnóstwo zderzeń oraz solidną dawkę adrenaliny.

- Paintball – fantastyczna gra na specjalnie przygotowanym leśnym terenie. Uczestnicy dostają pełne wyposażenie-mundur, maskę ochronną, pistolet oraz 100 kulek a każda gra poprzedzona jest szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa oraz posługiwania się sprzętem. Uczestnicy muszą posiadać pisemną zgodę rodziców bądź opiekunów.

- Spływ kajakowy - na trasie Straduny-Ełk. Trasa o długości 14 km, której przepłynięcie zajmuje ok. 3 godzin. Cały odcinek to szeroka rzeka o spokojnym nurcie przecięta krótkim odcinkiem jeziora Haleckiego. Trasa nie sprawia żadnych problemów dla początkujących kajakarzy. Spływ odbywa się pod opieką ratownika.

- H2O na wesoło – balonowa bitwa.

- KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY – zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków.

- NOC KINOWA – wieczorne oglądnie filmów.

- Biegi przełajowe, biegi z przeszkodami.

- W sieci pajęczyny – przejście przez „sieć” z zawiązanymi oczami polegając wyłącznie na instruktarzu partnera.

- Zabawny quiz wiedzy – ze słodkimi nagrodami.

- Przygodowe kalambury.

- Zajęcia rozwijające umiejętność funkcjonowania w grupie: wzajemna pomoc, radzenie sobie w trudnych sytuacjach i złych warunkach pogodowych.

- Tajemniczym Tropem – zabawa terenowa z ciekawą historią w tle.

Ponadto:

Tworzenie wakacyjnej PINIATY na 25-lecie Jaworzyny!; wycieczki piesze po okolicy; ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursami; dyskoteki w ośrodku; zawody i rozgrywki sportowe na terenie ośrodka; plażowanie i kąpiele wodne pod opieką ratownika nad Jeziorem Selmęt Wielki.

 

FAKULTATYWNIE:

Wycieczka autokarowa do MIKOŁAJEK – miasto zwane i kojarzone jako żeglarska stolica Mazur. Położone w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich zwane Wenecją Północy. W programie wycieczki:

- Zwiedzanie miasta poprzez Questing!- Questing – turystyka z zagadkami czyli odkrywanie dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. Zabawa łącząca elementy podchodów i gier terenowych, której zwieńczeniem jest odnalezienie „skarbu”.

- Plac Wolności – centrum miasteczka z urokliwymi kamieniczkami.

- Wioska Żeglarska – spacer po jednym z najpiękniejszych portów na Mazurach, gdzie rokrocznie odbywa się szereg imprez sportowych m.in. ogólnopolskie regaty żeglarskie oraz imprezy Grand Prix.

- Spacer ulicą Kajki – jedna z najładniejszych uliczek tej miejscowości. Znajdują się tu parterowe kamieniczki oraz kościół z 1910 r.

- Rejs po największym jeziorze w Polsce – Jeziorze Śniardwy.

Cena: 85 zł/os.

Wycieczka realizowana przy min. 25 uczestnikach.

 

TERMIN

CENA

OPIS

01.07.2020 - 11.07.2020

1545 zł

Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Łodzi i Częstochowy. Transport z Wrocławia i Poznania +70 zł/os.

12.07.2020 - 22.07.2020

1545 zł

Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Łodzi i Częstochowy. Transport z Wrocławia i Poznania +70 zł/os.

23.07.2020 - 02.08.2020

1545 zł

Cena z Krakowa, Katowic, Warszawy, Łodzi i Częstochowy. Transport z Wrocławia i Poznania +70 zł/os.

 

Cena zawiera:

- Zakwaterowanie 10 noclegów,

- wyżywienie,

- kadrę wychowawczą,

- instruktora podczas gry w Paintball,

- opiekę medyczną,

- ratownika,

- transport,

- program,

- ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.

 

Cena nie zawiera: wycieczek fakultatywnych, świadczeń niewymienionych w ofercie.

Praca

Polecamy

Zielona Szkoła
GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople