tel. 32 4730015, 32 4752371

Mrzeżyno - Malinowe Miejsce - 7 - 12 lat i 13 - 16 lat

 

 

Mrzeżyno - atrakcyjna miejscowość nad Bałtykiem położona w woj. zachodnio-pomorskim, w gminie Trzebiatów. Mrzeżyno oferuje piękne widoki, szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe i port rybacki. Jest to miejscowość bardzo malownicza, z doskonałym mikroklimatem oraz szeroką, fantastyczną plażą. Pobyt tutaj zalecany jest w leczeniu alergii w samym centrum miejscowości, na rozległym, zielonym terenie (ok. 1,5ha), 200m. od plaży posiadającej międzynarodowy certyfikat jakości. Obiekt jest ogrodzony, monitorowany  dozorowany 24godz. 

Zakwaterowanie: 3-. 4-osobowe oraz studio z pełnym węzłem sanitarnym i telewizorem. Każdy pokój posiada balkon oraz nowe wyposażenie, Wi-Fi i szklanki.

Wyżywienie: 4 posiłki dziennie: śniadanie,kolacje + podwieczorek. Śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane, ciasta wypiekane na miejscu. Posiłki domowe, bogate, smaczne i urozmaicone, spożywane w nowoczesnej stołówce, wyśmienita domowa kuchnia z akcentami malin z własnej plantacji i pysznych wypieków z rodzinnej piekarni (ten sam właściciel).

Do dyspozycji uczestników: sala audio-wizualno-konferencyjna, sala dyskotekowa, krąg ogniskowy, miejsce na grilla, namiot rekreacyjny, sprzęt multimedialny. 

Atrakcje dla dzieci: 
- wycieczka autokarowa do Międzyzdroi z przewodnikiem - w programie: rezerwat żubrów, Aleja Gwiazd, Molo, Turkusowe Jeziorko

- wycieczka do Parku Wieloryba w Rewalu - miejsce, gdzie na każdym kroku czekają na zwiedzających groźne rekiny, olbrzymie wieloryby, złowrogie kałamarnice i inne potwory z głębin. Wszystkie stworzenia to repliki, których można dotknąć, pogłaskać, przytulić. A to tym bardziej ciekawe przeżycie, ponieważ każde przedstawione zwierzę jest w oryginalnych rozmiarach. W Parku Wieloryba czekają na gości przyjacielski i wygadana papuga, którzy zdradzą najmłodszym tajniki pirackiego życia. W tym miejscu, jednocześnie bawiąc się i ucząc można zdobyć wiedzę na temat morskich głębin.

- Malinowe Eko-warsztaty - pokaz oraz czynny udział w warsztatach: produkcja i wypieki chleba, drożdżówek, produkcja masła oraz degustacja w/w produktów.

- wyjścia do Aquaparku (1 wyjście x 2godz.)

Terminy Cena  /os.
01.07 - 13.07.2019/13 dni, 12 noclegów 1749, -PLN
11.07 - 22.07.2019/12 dni, 11 noclegów 1690,-PLN

 Cena obejmuje: 

- transport autokarem klasy LUX (WC, klimatyzacja, DVD)

- zakwaterowanie w ośrodku (11 lub 12 noclegów), pobyt w ośrodku rozpoczyna się kolacją, kończy śniadaniem + suchy prowiant na drogę powrotną

- wyżywienie: 4 posiłki dziennie: śniadanie, obiady, kolacje + podwieczorek (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiady serwowane)

- Malinowe Eko-warsztaty (zgodnie z programem)

- wycieczkę autokarową z przewodnikiem do Międzyzdroi z biletami wstępu (zgodnie z programem)

- wycieczkę do Parku Wieloryba w Rewalu

- 1 wyjście do Aquaparku w Mrzeżynie (1 bilety x 2godz.)

- ognisko z kiełbaskami

- dyskoteki 

- korzystanie ze świetlicy i infrastruktury ośrodka

- sprzęt sportowy, do dyspozycji: piłki, kometka, skakanki itp. (zabezpieczenie sprzętu sportowego i materiałów niezbędnych do realizacji programu)

- opiekę medyczną (lekarz na wezwanie, pielęgniarka na miejscu całodobowo)

- opiekę wykwalifikowanej kadry wychowawców, ratownika wodnego na plaży

- ubezpieczenie NNW 10 000PLN Europejskie ERV

- dyplom, zdjęcie oraz pamiątka uczestnictwa dla każdego uczestnika

- gadżet firmowy: koszulka, bandaka lub worek sportowy

- zapewnienie podstawowych lekarstw oraz zapisanych przez lekarza w trakcie trwania turnusu

- podatek VAT


Cena nie obejmuje:

- świadczeń nie wymienionych w ofercie 

 

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople