tel. 32 4730015, 32 4752371

Małe Ciche - 7-10lat, 11-13 lat

 

Małe Ciche położone jest między Murzasichlem a Bukowiną Tatrzańską, w samym centrum malowniczego Podhala. To raj dla tych, którzy pragną rozpocząć swoją narciarską przygodę. Miejscowość opisywana jest jako najmniejsza, a jednocześnie najbardziej urokliwa i najspokojniejsza podhalańska wioska. Nie znajdziemy na jej obszarze ani bardzo długich tras, ani też wyjątkowo skomplikowanych.

Zakwaterowanie: Dom Wypoczynkowy „Tatrzańska Grań” – usytuowany w cichym i spokojnym miejscu nieopodal lasu. Uczestnicy będą zakwaterowani w pokojach 2, 3, 4, 5-osobowych z łazienkami. Na terenie ośrodka znajduje się jadalnia, sala gier ze stołem do ping ponga i piłkarzykami, miejsce na grilla oraz narciarnia. Obiekt położony przy stoku narciarskim.

Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Wszystkie turnusy rozpoczynają się obiadem i kończą w zależności od terminu ferii śniadaniem (dla uczestników z Warszawy i Wrocławia) lub obiadem (dla uczestników z Krakowa, Katowic, Łodzi). Suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Łodzi.

Transport: Autokar z Katowic, Krakowa. (w zależności od terminu ferii) do Małego Cichego. Z Łodzi, Warszawy i Wrocławia autokar/bus lub PKP do Katowic, dalej autokar do Małego Cichego. Inne miejscowości za dopłatą.

 

Program pobytu

- Omówienie przygotowania do sezonu zimowego – BEZPIECZNY STOK. Zapoznanie z ogólnymi zasadami zachowania na trasach narciarskich. Nauka i doskonalenie jazdy na nartach – zajęcia 6 razy w turnusie, do 5 godzin dziennie.

- Pokaz wyrabiania sera i degustacja serków podhalańskich.

- Warsztaty z podhalańską artystką.

- Zimą wkoło jest wesoło - gry i zabawy na świeżym powietrzu m.in. bitwa na śnieżynki. śnieżne wyścigi. Konkursy edukacyjne.

- Dyskoteka na terenie ośrodka.

- Olimpiada narciarska na zakończenie turnusu: slalom, wyścigi, sztafeta. Wręczenie dyplomów. 

Cena zawiera:

Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie, transport z Katowic, Krakowa, Łodzi, Warszawy i Wrocławia (w zależności od terminu ferii), program, karnety narciarskie, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno – instruktorskiej (1 instruktor narciarstwa na 10-12 uczestników), opiekę medyczną na wezwanie, ubezpieczenie Signal Iduna NNW do kwoty 12.000 zł. Cena nie zawiera: ubezpieczenia OC, Wypożyczenia sprzętu, wycieczek fakultatywnych, świadczeń niewymienionych w ofercie.

 

Terminy i cena:

                                           Cena z Katowic/Łodzi

- 12.01 - 19.01.2020          1425zł / 1675zł

                                           Cena z Warszawy/Wrocławia

- 08.02 - 15.02.2020          1635zł

 

Informacje narciarskie: Stacja Narciarska Małe Ciche oferuje czteroosobową kolej krzesełkową oraz trzy wyciągi orczykowe. Do dyspozycji młodych narciarzy są trasy o długościach odpowiednio – 100 m, 220 m, 650 m i 1300 m. Wszystkie trasy są oświetlone i sztucznie naśnieżane. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego. Koszt wypożyczenia kompletu sprzętu wraz z kaskiem ochronnym wynosi 30 zł dziennie. Uwaga! Obowiązkowe posiadanie kasków ochronnych.

 

FAKULTATYWNIE: Wycieczka autokarowa na termy Bania (pobyt 3 godziny) - Cena 60zł/os.

 

 

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople