tel. 32 4730015, 32 4752371

Kazimierz Dolny - Sandomierz

 Zapraszamy do odwiedzania z Naszą Firmą dwóch nadwiślańskich perełek

 

 

Zakłady pracy i grupy zorganizowane prosimy o kontakt z naszym Biurem.

 

 

 

 

 

Kazimierz Dolny - jest jednym z najbardziej urokliwych i malowniczo położonych miast w Polsce. Przez stulecia było jednym z ulubionych miejsc artystów, dla których zabytkowa Starówka oraz okoliczne wąwozy były natchnieniem. Spacer wśród przepięknych kamienic wzniesionych z tutejszego, miękkiego wapienia oraz wzdłuż spichlerzy położonych nad Wisłą pozwala przenieść się wyobraźnią do XVI i XVII wieku, kiedy Kazimierz przechodził swoje złote lata świetności. W okolicznej Kamiennej znajduje się pasieka gdzie każdy z uczestników wyjazdu będzie mógł dowiedzieć się o sposobie pozyskiwania miodu oraz skorzystać z degustacji miodów pitnych.

Sandomierz - jto jedno z najstarszych polskich miast, położone jest na nadwiślańskiej skarpie, która stanowi strome zakończenie Gór Świętokrzyskich. Słynie z doskonale zachowanego średniowiecznego układu ulic, po których przed wiekami spacerował Wincenty Kadłubek – pierwszy polski kronikarz. Niewątpliwą atrakcją jest spacer Podziemną Trasą Turystyczną o długości 470 m położoną kilkanaście metrów pod powierzchnią rynku. Co uważniejszy turysta będzie miał szczęście dostrzec Artura Żmijewskiego, który na rowerze przemierza brukowane uliczki sandomierskiego rynku – bowiem to w Sandomierzu kręcony jest serial „Ojciec Mateusz”.

 

Hotel „Dom dziennikarza” położony jest w Wąwozie Małachowskiego, obok domu Kuncewiczów w 3 hektarowym ogrodzie. Do Rynku jest ok. 500 metrów. Pokoje 2 i 3-osobowe z łazienkami, TV i balkonami. W pokojach jest bezprzewodowy Internet. W ośrodku: restauracja, 4 sale wielofunkcyjne, obszerne lobby oraz taras. Teren ośrodka jest ogrodzony i strzeżony.

 

 

Oferta obejmuje:

- Transport autokarowy (serwis kawowy GRATIS !)

- Zakwaterowanie w hotelu „Dom Dziennikarza” w pokojach 2-3-4 osobowych

-Wyżywienie: 2 x śniadanie w formie bufetu, 2 x obiadokolacja serwowana + serwis kawowy

- Wieczorek integracyjny z DJ’em

- Zwiedzanie Kazimierza Dolnego z przewodnikiem (przejazd meleksami trasą turystyczną – Wąwóz Korzeniowy), wejście na Górę Trzech Krzyży, zabytkowe kamieniczki przy Rynku, Kościół Jana Chrzciciela, spichlerze, promenada nad Wisłą

- Zwiedzanie Sandomierza z przewodnikiem: Baszta, podziemna trasa turystyczna, Rynek, Brama Opawska, Kościół św. Jakuba,  Katedra gotycka, Zamek

- Opieka pilota

- Ubezpieczenie NW

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople