tel. 32 4730015, 32 4752371

Węgry - Eger - Baseny termalne

 

 

Zapraszamy do odwiedzenia Egeru na północy Węgier. W trakcie pobytu skorzystają Państwo z leczniczych właściwości tutejszych basenów termalnych oraz poznacie zabytki jednego z najpiękniejszych egierskich miast. Odwiedzicie również Dolinę Pięknej Pani gdzie spróbujecie lokalnych win oraz węgierskich przysmaków.

 

 

Eger - miejscowość leżąca pomiędzy Górami Bukowymi a najwyższym węgierskim pasmem górskim – Górami Matra. Eger słynie z przepięknej Starówki, nad którą górują ruiny średniowiecznego zamku oraz legendy o mieszkańcach dzielnie broniąch miasta przed Turkami – spośród wszystkich węgierskich miast to Eger najkrócej pozostawał pod panowaniem Imperium Osmańskiego. Eger znany jest również z kąpieliska termalnego funkcjonującego już od ponad 80 lat oraz Doliny Pięknej Pani – gdzie w tufie wulkanicznych wykuto setki piwnic, w których leżakuje tutejsze wino, w tym najsłynniejsze, czyli „Egerska Bycza Krew”.

Hotel Minaret ***- położony jest w samym centrum Egeru, 200 metrów od średniowiecznego zamku i 900 metrów od Basenów Termalnych. Hotel oferuje swoim gościom 40 kameralnych pokoi oraz posiłki w formie bufetu. Do dyspozycji gości znajduje się bezpłatny dostęp do Internetu w holu hotelu.

Kompleks Basenów Termalnych - położony jest w parku w centrum Egeru w odległości 900 metrów od Hotelu Minaret. Zajmuje teren 5,3ha, na którym zlokalizowanych jest 7 basenów rekreacyjnych, basen sportowy, łaźnia turecka oraz punkty gastronomiczne. Woda w basenach ma od 29 do 37 st. C.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Kompleksu Basenów Termalnych w Egerze w języku polskim

 

 

Oferta obejmuje:

- transport autokarowy (serwis kawowy gratis)

- zakwaterowanie w hotelu Minaret*** w pokojach 2-3-4 osobowych

- wyżywienie: 2x śniadanie w formie bufetu, 2x obiadokolacja w formie bufetu

- 2x bilety wstępu na kąpielisko termalne w Egerze z wodami termalnymi

- rekreacyjny spacer po mieście z pilotem

- wizyta w Dolinie Pięknej Pani – udział w degustacji lokalnych win, możliwość zakupów

- opieka pilota

- ubezpieczenie NW, KL

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople