tel. 32 4730015, 32 4752371

Węgry - Mezokovesd - Baseny termalne


Zapraszamy do odwiedzenia Mezokovesd na północy Węgier. W trakcie pobytu skorzystają Państwo z leczniczych właściwości tutejszych basenów termalnych oraz przespacerujecie się po jednym z najbardziej zabytkowych miast węgierskich - Egerze. Odwiedzicie również Dolinę Pięknej Pani gdzie spróbujecie lokalnych win oraz węgierskich przysmaków.

No i oczywiście integracja - nocna zabawa przy kapeli cygańskiej oraz winie. Zapraszamy!

 

Mezokovesd - miejscowość leżąca na przedgórzu Gór Bukowych i skraju Wielkiej Niziny Węgierskiej. Mezokovesd to ciekawy region z charakterystycznymi strojami i haftami ludowymi. Tutejsza ludność od stuleci wyróżnia się swoim ubiorem, obyczajami oraz sztuką ludową. Wspaniałe zbiory etnograficzne można obejrzeć w muzeum Miejskiego Domu Kultury, a na rynku podziwiać typowe dla tego regionu budownictwo. Około 2 km od Mezokovesd znajduję się kąpielisko ZSÓRY, którego siarczano-jodowe i kwasowęglowe wody termalne, zawierające również wapń i magnez, osiągają u źródła temperaturę 71st. a w basenach schładzane są do 25-40st.

Hotel Nefelejcs*** - leży 150 m od kapieliska leczniczo-rekreacyjnego Zsóry, w Mezőkövesd, w północnych Węgrzech. Hotel posiada 26 osobowych pokoi na łączną ilość 60 osób. Charakteryzuje go harmonia i elegancja, pokoje i inne pomieszczenia zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie służyły wygodzie wypoczywających. Pokoje posiadają klimatyzację, minibar, telewizor, telefon i połączenie internetowe. W hotelu jest winda, goście mogą korzystać z usług wellness (sauna fińska, sauna infra, jakuzzi, solarium, masaż), parkingu, sali konferencyjnej, restauracji.

 

 

Oferta obejmuje:

transport autokarowy (serwis kawowy gratis)

zakwaterowanie w hotelu Nefelejcs*** w pokojach 2, 3, 4 osobowych

wyżywienie: 2x śniadanie w formie bufetu, 2x obiadokolacja w formie bufetu

wieczór integracyjny przy kapeli cygańskiej oraz winie (0,5 l/os.)

-  degustacja w Dolinie Pięknej Pani (wina oraz lokalne produkty spożywcze). Możliwość zakupów. 

2 x bilety wstępu na kąpielisko z wodami termalnymi

zwiedzanie Egeru z pilotem

opieka pilota

ubezpieczenie NW, KL

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople