tel. 32 4730015, 32 4752371

Wycieczka / wczasy - Bułgaria - Albena - All Inclusive - Samolot

 

 

 

Zapraszamy na wypoczynek nad Morzem Czarnym w bułgarskim kurorcie Albena. Tu o nic nie trzeba się martwić bowiem wszystko wliczone jest już w cene. Posiłki, napoje, lody, pizza... i to wszystko aż  do późnych godzin wieczornych. Do tego animacje prowadzone przez doświadczonych animatorów - tu naprawdę nie można się nudzić!

 

 

 

 

Albena to kompleks turystyczny położony nad bułgarskim wybrzeżem Morza Czarnego w odległości 30 km od Warny. Ogromna przestrzeń z hotelami wkomponowanymi w malowniczą zieleń lasów i parków, rozległe tereny sportowe, rekreacyjne i spacerowe, zachwycająca, długa na 6 km i szeroka na 100 m plaża - to wszystko przyciąga tu co roku setki tysięcy turystów. Również Państwo w momencie poczucia wyjątkowego klimatu Albeny z pewnością będziecie chcieli tu wrócić.

 

 W razie pytań prosimy o kontakt z naszym biurem !

 

HOTEL COM 3*** ALL INCLUSIVE PLUS- Położony 900m od morza z leżakami i parasolami dla gości hotelu. Do dyspozycji gości dwupoziomowy basen z mini zjeżdżalniami, bezpłatny internet w lobby. Zakwaterowanie w pokojach 2-os. z możliwością dostawki. Pokoje   z pełnym węzłem sanitarnym, TV, klimatyzacją oraz balkonem. Bezpłatny hotelowy bus dowożący na plażę. Opcja All Inclusive Plus obejmuje: kuchnię bułgarską i międzynarodową. Śniadanie (7.30-10.00), obiad (12.30-14.30), kolacja (18.30-21.30). Lobby bar z lokalnymi napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi (10-23). Bar przy plaży: napoje, przekąski, sałatki, pizza, dania z grilla, owoce, piwo (11.30-16.30). 

 

HOTEL COM 3***

 

HOTEL VITA PARK 3*** ALL INCLUSIVE PLUS- Położony 900m od morza z leżakami i parasolami dla gości hotelu. Do dyspozycji gości dwupoziomowy basen z mini zjeżdżalniami, bezpłatny internet w lobby. Zakwaterowanie w pokojach 2-os. z możliwością dostawki. Pokoje   z pełnym węzłem sanitarnym, TV, klimatyzacją oraz balkonem. Bezpłatny hotelowy bus dowożący na plażę. Opcja All Inclusive Plus obejmuje: kuchnię bułgarską i międzynarodową. Śniadanie (7.30-10.00), obiad (12.30-14.30), kolacja (18.30-21.30). Lobby bar z lokalnymi napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi (10-23). Bar przy plaży: napoje, przekąski, sałatki, pizza, dania z grilla, owoce, piwo (11.30-16.30).  Dla gości Vita Parku *** nielimitowany wstęp do Aqua-Parku.

Do dyspozycji gości hotelu Ralitsa AquaClub**** - Aqua Park !!!! - jeden z najnowocześniejszych w Bułgarii !

Bezpłatny i nieograniczony wstęp! Podczas pobytu można dowolnie wchodzić i wychodzić z kompleksu! Do dyspozycji gości - leżaki i parasole (bezpłatnie), restauracja i bar (odpłatnie).

  

HOTEL VITA PARK***

 

 

HOTEL RALITSA AQUACLUB 4**** ALL INCLUSIVE PLUS- Położony 900m od morza z leżakami  i parasolami dla gości hotelu.. Do dyspozycji gości basen, AquaPark, plac zabaw, internet w lobby. Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z możliwością 1 dostawki. Pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, TV, klimatyzacją oraz balkonem. Bezpłatny hotelowy bus dowożący na plażę. Opcja All Inclusive Plus obejmuje: kuchnię bułgarską  i międzynarodową. Śniadanie (7.30-10.00), obiad (12.30-14.30), kolacja (18.30-21.30). Snack bar z ciepłymi i zimnymi przekąskami, pizzą, deserami i lodami (11-17). Bar przy basenie (10-18) . Bar w pobliżu plaży z przekąskami  i napojami (11-16). Lobby bar i snack bar z lokalnymi napojami alkoholowymi i bezalkoholowymi (10-23).  Animacje 6 dni w tygodniu. Wieczorne programy show w specjalnej sali animacyjnej. 

Do dyspozycji gości hotelu Ralitsa AquaClub**** - Aqua Park !!!! - jeden z najnowocześniejszych w Bułgarii 

Bezpłatny i nieograniczony wstęp! Podczas pobytu można dowolnie wchodzić i wychodzić z kompleksu! Do dyspozycji gości - leżaki i parasole (bezpłatnie), restauracja i bar (odpłatnie).

 

HOTEL RALITSA AQUACLUB ****

 

 

Oferta obejmuje:

- przelot samolotem na trasie Katowice/Wrocław/Warszawa - Warna - Katowice/Wrocław/Warszawa

- transfer na trasie lotnisko - hotel - lotnisko

- zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym i możliwością dostawki

- wyżywienie zgodnie ze specyfikacją hotelu

- codzinne zajęcie animacyjne na terenie hotelu - dotyczy hotelu Ralitsa****

- opieka rezydenta z Albena Tours

- opłata klimatyczna

- ubezpieczenie NW, KL oraz bagażu

- dla gości Hotelu Vita Park *** i Ralitsa **** - bezpłatne korzystanie z Aqua Parku

 

Uwagi:

- podczas pobytu możliwość skorzystania z wycieczek organizowanych przez Albena Tours

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople