tel. 32 4730015, 32 4752371

Wycieczka - Chorwacja - Karlobag

KARLOBAG -- to małe i bardzo malowniczo położone miasteczko u podnóża masywu górskiego Velebit. Schodzące wprost do morza góry, czyste wody Morza Adriatyckiego, przepyszna kuchnia i niesamowita gościnność tutejszej ludności sprawia, iż wypoczynek w Karlobagu zawsze należy do udanych.

Hotel Zagreb *** - trzypiętrowy budynek położony nad samym morzem w otoczeniu zieleni. Do centrum miejscowości dzieli wypoczywających tu turystów tylko 200 m. Do dyspozycji gości: kryty oraz odkryty basen, taras, restauracja, sala TV, sklep z upominkami. Dodatkowo płatne: wypożyczalnia sprzętu wodnego, sauna, salon gier, korty tenisowe, bilard, punkt internetowy.

Zakwaterowanie - pokoje 2,3,4 – os. z pełnym węzłem sanitarnym, balkonem, lodówką, TV oraz klimatyzacją.

  

W cenie wycieczka do Parku Narodowego Jezior Plitwickich oraz do Zadaru !!!

 

 Park Narodowy Jezior Plitwickich - jeden z najpiekniejszych parków narodowych nie tylko w Chorwacji ale w całej Europie. Tworzy go 16 kaskadowych jezior z krystalicznie czystą wodą. Cały teren parku został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Porusza się po nim pieszo, elektrycznym pociagiem oraz statkiem. 

Oto nasza galeria z Jezior Plitwickich z ostatniego wyjazdu:

Zadar - najważniejszy ośrodek Dalmacji Północnej i zarazem jedno z najbardziej malownicznych miast Chorwacji. Podczas spaceru z przewodnikiem po Starym Mieście zobaczymy m.in.: antyczne Forum, rotundę św. Donata, romańską Katedrę św. Anastazji. Przespacerujemy się wybrzeżem, które było jednym z ulubionych miejsc Alfreda Hitchocka. 

 

 

 

Oferta obejmuje: 

- transport autokarowy (WC, klimatyzacja, TV, serwis kawowy gratis x 2)

- zakwaterowanie x7 w pokojach 2,3,4 os. pokoje wyposażone w łazienkę, lodówkę, TV i klimatyzację

- wyżywienie w opcji HB: śniadania i obiadokolacje – szwedzki stół x 7. Do obiadokolacji w cenie: wino, piwo,woda.

- wyżywienie  w opcji All Inclusive: śniadania, obiady, kolacje - szwedzkie stół x 7. Do obiadokolacji w cenie: wino, piwo,woda. W godzinach 11.00-21.00 w kawiarni z tarasem: ciepłe i zimne napoje bezalkoholowe, lokalne napoje alkoholowe, ciasteczka

- dostęp do krytego i odkrytego basenu na terenie hotelu

- wycieczka do Zadaru – zwiedzanie miasta z przewodnikiem

- wycieczka do Parku Narodowego Jezior Plitwickich /bilet wstępu w cenie/

- opłata klimatyczna

- opieka pilota podczas przejazdu i rezydenta na miejscu

- ubezpieczenie KL i NW

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople