tel. 32 4730015, 32 4752371

Zawoja - 8-10 lat, 11-14 lat

 

 

Położona w Beskidzie Żywieckim Zawoja to z pewnością jedna z najpiękniejszych miejscowości regionu. Leżąc u stóp Babiej Góry przyciąga pięknymi malowniczymi widokami oraz walorami krajobrazowymi zarówno latem jak i zimą.

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy „Krakowianka” – otoczony jest pięknym malowniczym krajobrazem z widokiem na Babią Górę. Do dyspozycji uczestników dostępne są pokoje 3, 4-osobowe z łazienkami oraz pokoje typu studio 2+2, 2+3, 3+3 z łazienkami. Ponadto w ośrodku znajduje jadalnia, świetlica.

Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Turnus rozpoczyna się obiadem i kończy śniadaniem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Łodzi.

Transport: Autokar z Katowic

 

Program:

A: OBÓZ NARCIARSKO-SNOWBOARDOWY: Zajęcia teoretyczne dotyczące techniki i zasad jazdy, poruszania się po stoku. Ogólne zasady zachowania na trasach narciarskich – „bezpieczny stok”. Doskonalenie jazdy na nartach/ snowboardzie – zajęcia 6 razy w turnusie na stoku Mosorny Groń.

 

B: OBÓZ KONNY: ABC początkującego jeźdźca: poznawanie części ciała, pielęgnacji i postępowania z koniem oraz stroju jeźdźca; prezentacja wybranych ras i maści; bezpieczeństwo jazdy i pracy przy koniach; zasady żywienia koni.

Przygotowanie konia do jazdy: budowa siodła i ogłowia, prawidłowy dosiad, pielęgnacja konia.

Zajęcia z jazdy konnej (6 zajęć po 25 minut jazdy konnej w turnusie) pod okiem sprawdzonych instruktorów: ruszanie i zatrzymanie konia, ćwiczenia rozgrzewające, doskonalące równowagę, utrzymanie konia w stępie, kłusie i galopie (w zależności od umiejętności uczestników), ćwiczenia rozluźniające w siodle.

Uwaga: każdy uczestnik musi posiadać strój do jazdy konnej (mocne obuwie sięgające kostki, dopasowane, elastyczne spodnie) oraz kask ochronny.

Ponadto: wyjście na basen (2 razy w turnusie), gry i zabawy rekreacyjne, zabawy na śniegu, dyskoteka na terenie ośrodka, konkursy edukacyjne, biała olimpiada.

 

Cena zawiera:

Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie, transport z Katowic, program, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogiczno- instruktorskiej, opiekę medyczną, ubezpieczenie Signal Iduna NNW do kwoty 12.000 zł. Cena nie zawiera: ubezpieczenia OC, Wypożyczenia sprzętu, karnetów na wyciągi, świadczeń niewymienionych w ofercie.

 

Terminy i cena:

                                               Cena z Katowic/Łodzi

18.01 - 25.01.2020 (8dni)         A. 1190 zł/os     1440zł/os          

                                                     B. 1255 zl/os     1475zł/os

 

INFORMACJE NARCIARSKIE:

Mosorny Groń to nowoczesny ośrodek narciarski posiadający kolej linową (4-osobowe krzesełka). Trasy narciarskie mają różny poziom trudności (od 800 m do1420m) i są sztucznie naśnieżane oraz ratrakowane. Koszt obowiązkowego karnetu 6-dniowego to ok. 405 zł (do 15 roku życia) Karnet płatny na miejscu u wychowawcy.

Obowiązkowe posiadanie kasków ochronnych. Dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego w cenie między 35zł a 50zł (zależnie od rodzaju sprzętu) za dobę oraz kasku ochronnego w cenie ok. 15zł za dobę.

 

 

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople