tel. 32 4730015, 32 4752371

Zwardoń 7-12 lat, 13-15 lat

 

Zwardoń – miejscowość położona w zachodniej części Beskidu Żywieckiego tuż przy granicy słowackiej. Znajdziemy tutaj sieć piętnastu wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności. Jest to doskonałe miejsce do zimowego wypoczynku.

Zakwaterowanie: Dom Wczasowy „Orawcowa” położony jest na północnym stoku szczytu Orawcowa. Rozpościera się stąd piękny widok zarówno na panoramę Zwardonia, jak i na sąsiadującą z Polską Słowację. Obiekt położony jest pomiędzy dwoma wyciągami narciarskimi, dzięki czemu uczestnicy Szkółki mają wygodny dojazd do dolnej stacji wyciągu. Ośrodek „Orawcowa” dysponuje pokojami 2, 3, 4, 5-osobowymi z łazienkami. Ponadto w obiekcie znajduje się: jadalnia, sala telewizyjna, sala konferencyjna, bilard (płatny 2 zł/żeton), piłkarzyki, stół do ping ponga, sprzęt DVD, sprzęt do organizacji dyskotek, narciarnia oraz wiata grillowa. Obiekt położony przy stokach narciarskich.

Wyżywienie: Trzy posiłki dziennie i podwieczorek. Wszystkie turnusy rozpoczynają się obiadem i kończy obiadem. Suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Łodzi, Warszawy i Wrocławia.

Transport: Autokar z Katowic, Krakowa do Zwardonia.

Program pobytu Zajęcia teoretyczne. Zajęcia praktyczne w ilości 5 godzin dziennie 6 razy w turnusie. Analiza zapisu wideo z zajęć na stoku (omówienie postępów uczestników). Wycieczka Ciuchcią z Beskidka - objazd Pętlą Beskidzką. Zajęcia rekreacyjno-sportowe: boks kangurów, zjazdy snowtubingami (koła do zjeżdżania), zabawy na śniegu. Zimowy Piknik Animacyjny - zabawa z animatorami, skręcanie balonów, pokaz baniek mydlanych, malowanie twarzy i tatuaży z henny, zabawy w dmuchanym zamku lub zjeżdżalni. Zimowa Olimpiada Sportowa: wyścigi rzędów z nietypowymi urządzeniami (rury do skakania, taśmy do biegania, pałeczka sztafetowa), narty 5-osobowe, przeciąganie liny. Zawody narciarskie i snowboardowe podsumowujące szkółkę. Ognisko z pieczeniem kiełbasek. Konkursy edukacyjne. Dyskoteki na terenie ośrodka. Dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów przewidziana „jazda wieczorna” od godz. 17:00 do 19:00 (jeden raz w turnusie), o stopniu zaawansowania uczestników decydują instruktorzy.

Cena zawiera: Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie, transport z Katowic, Krakowa, Łodzi, Warszawy i Wrocławia (w zależności od terminu ferii), program, karnety na wyciągi, opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, opiekę instruktorów prowadzących zajęcia na stoku (1 instruktor na 10-15 uczestników), opiekę medyczną, ubezpieczenie Signal Iduna NNW do kwoty 12.000 zł.

Cena nie zawiera:

ubezpieczenia OC, Wypożyczenia sprzętu, świadczeń niewymienionych w ofercie. 

 

Terminy i cena:

11.01 - 18.01.2020 (8 dni) -     1310zł/os

18.01 - 25.01.2020 (8 dni) -     1310zł/os

 

Informacje narciarskie: Uczestnicy korzystać będą ze stoków Skalanka (trasy o długości od 250 m do 800 m), Orawcowa, Beskidek i Karolinka (trasy o długości od 350 m do 500 m) oraz Zwardoń Ski (trasy o długości od 200 m do 1200 m). Trasy zjazdowe są sztucznie naśnieżane oraz przygotowane ratrakami. Obowiązkowe posiadanie kasków ochronnych. Dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego za dodatkową opłatą ok. 130 zł/tydzień, wypożyczenie kasku 15 zł/tydzień.

 

GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople