tel. 32 4730015, 32 4752371

Góry Stołowe

Góry Stołowe - Park Narodowy Gór Stołowych należy do jednych z najmłodszych Parków Narodowych w Polsce. Utworzony w 1993 r. chroni przede wszystkim osobliwe formy wietrzenia ławic piaskowych tworzących jedyne w Polsce Pasmo Gór Płytowych. To tu w rezerwatach Szczeliniec Wielki i Błędne Skały zobaczymy osobliwe skalne figury, przejdziemy się fantastycznymi labiryntami, trafiając do Piekiełka. Spacerując labiryntami Błędnych Skał zobaczymy miejsca gdzie filmowcy kręcili sceny do filmu „Opowieści z Narni.”

Kudowa Zdrój - najsłynniejsze uzdrowisko w Kotlinie Kłodzkiej z leczniczymi wodami mineralnymi i unikalną w skali kraju Kaplicą Czaszek. Uroczy park zdrojowy, oraz liczne szlaki turystyczne, dla których Kudowa jest punktem wypadowym, to doskonały powód aby spędzić tu kilka lub kilkanaście dni.

 

    

 

Do wyboru w programie zwiedzania: Rezerwaty Przyrody - Szczeliniec Wielki i Błędne Skały. Kaplica Czaszek w Czermnej. Park Zdrojowy z altanka miłości i pijalnią wód. Przejazd droga 100 zakrętów do Wambierzyc, zwiedzanie Bazyliki. Skansen Kultury Ludowej w Pstrążnej oraz Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju.

 

    

 

Proponowane świadczenia:

- zakwaterowanie i wyżywienie w zależności od długości pobytu

- transport autokarowy

- usługi przewodnickie z programem zwiedzania ustalanym indywidualnie

- opieka pilota i ubezpieczenie NNW

 

Terminy i ceny  ustalane indywidualnie (w zależności od miejsca wyjazdu, ilości osób, programu).

 

Skontaktuj się z nami

KONTAKT
GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople