tel. 32 4730015, 32 4752371

Beskid Śląski - Wisła, Istebna, Ustroń

 

Istebna - miejscowość turystyczna położona w Beskidzie Śląskim w pobliżu granicy z Czechami i Słowacją na zboczach Złotego Gronia na wysokości 590–620 m n.p.m. Krajobraz miejscowości to głównie tereny górzyste z zalesieniami. Przez miejscowość przepływa rzeka Olza. Wraz z Jaworzynką i Koniakowem tworzy tzw. Beskidzką Trójwieś.

Centrum Szkoleniowo Wypoczynkowe „Halniak” - jest komfortowym wielofunkcyjnym obiektem położonym w otoczeniu lasów, gór u źródeł Olzy i Wisły. Na jego starannie utrzymanym terenie znajdują się trzy obiekty hotelowe, boiska sportowe, własna kuchnia i jadalnia, zadaszona chata gilowa, tenis stołowy, bilard, sala disco oraz letni basen z podgrzewaną wodą, ścianka wspinaczkowa.

 

    

 

Do wyboru w programie zwiedzania: 

Aleja Gwiazd Sportu/ Zapora Wodna/ Muzeum Beskidzkie z warsztatami lub żywą lekcją/ przejazd Kolejką Bajeczną wzdłuż Wisły pod Skocznię im. Adama Małysza w Wiśle-Malince/ wjazd i zjazd wyciągiem na szczyt Skoczni/ przejście szlakiem planetarnym/ wizyta w Izbie Pamięci Jerzego Kukuczki/ zwiedzanie Zameczku Prezydenta RP/ wizyta w Chacie Kawuloka/ Muzeum Koronek/ Centrum Pasterstwa/ Leśna Izba na Dzielcu/ przejście na Trójstyk- miejsca spotkania sie trzech granic: Polski, Czech i Słowacji.

 

    

 

Proponowane świadczenia:

- zakwaterowanie i wyżywienie w zależności od długości pobytu
- transport autokarowy
- usługi przewodnickie z programem zwiedzania ustalanym indywidualnie
- opieka pilota ubezpieczenie NNW

 

Terminy i ceny ustalane indywidualnie (w zależności od miejsca wyjazdu, ilości osób, programu).

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

KONTAKT
GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople