tel. 32 4730015, 32 4752371

Murzasichle koło Zakopanego - 3 lub 4 dni

 

Murzasichle to malowniczo położona miejscowość w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego u podnóża Tatr Wysokich oddalona od Zakopanego o 8 km oraz 12 km od przejścia granicznego ze Słowacją. Murzasichle znajduje się w południowo-wschodniej części Gminy Poronin na dwóch bezleśnych grzbietach: Za Sichłą i Budzowym Wierchu, na wysokości od 840 - 950 m n.p.m. Wioska ta posiada unikalne walory krajobrazowe (panorama Tatr) oraz klimatyczne a zarazem jest to znany ośrodek letniskowy słynny z tradycyjnego drewnianego budownictwa.

Ośrodek Willa Tatry- obiekt monitorowany, ogrodzony. Zakwaterowanie w pokojach 3,4,5-cio osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV. Na terenie znajdują się: plac zabaw, boisko, wiata góralska. Ponadto do dyspozycji jest: sala telewizyjna, Tv-video, sala konferencyjna.

 

    

 

Do wyboru w programie zwiedzania: 
wjazd kolejka na Gubałówkę i spacer szlakiem papieskim/ przejście malowniczą Doliną Kościeliską/ Chochołowską lub nad Morskie Oko/ wejście do Jaskini Mroźnej lub wjazd kolejką gondolową na Kasprowy Wierch/ zwiedzanie Muzeum TPN/ Kompleks Skoczni Narciarskich/ Cmentarz na Pęksowym Brzysku i Sanktuarium Maryjne na Krzeptówkach/ Kościół w Dębnie

 

    

 

Proponowane świadczenia:

- zakwaterowanie i wyżywienie w zależności od długości pobytu
- transport autokarowy
- usługi przewodnickie z programem zwiedzania ustalanym indywidualnie
- opieka pilota ubezpieczenie NNW

 

Terminy i ceny ustalane indywidualnie (w zależności od miejsca wyjazdu, ilości osób, programu).

 

 

 

Skontaktuj się z nami

KONTAKT
GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople