tel. 32 4730015, 32 4752371

Wycieczka w Pieniny - 3 dni / 5 dni

Pieniny są jednym z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych pasm górskich w Polsce. Leżą w południowej Polsce i północnej Słowacji w Karpatach Zachodnich.Turystyka w Pieninach trwa cały rok. Kuszą one swoim pięknem, ponieważ o każdej porze roku wyglądają inaczej. Zimą pokryte białą pierzynką śpią spokojnym snem zachęcając do korzystania z okolicznych wyciągów narciarskich. Wiosną obfitują w przebiśniegi a pienińska buczyna zachwyca swoim pięknem. Lato to czas wzmożonych wycieczek pieszych po szlakach turystycznych. Jesień natomiast pokazuje pełnię barw Pienin a typowe dla tego okresu poranne mgły wywierają ogromne wrażenie na turystach.

Pensjonat "Wolski" położonym w malowniczej miejscowości Mizerna nad Jeziorem Czorsztyńskim w sąsiedztwie Pienińskiego Parku Narodowego. Z okien Pensjonatu rozciąga się przepiękny widok na Tatry, Gorce i Pieniny. Pensjonat przeznaczony dla grupy do 60 osób. W pensjonacie dostępna jest bezprzewodowa sieć internetowa oraz stanowiska komputerowe. Teren pensjonatu ogrodzony, z zapleczem sportowym - boisko sportowe, plac zabaw, grill oraz wiata góralska.

 

    

 

Do wyboru w programie zwiedzania:

Wejście na Trzy Korony/ przejście Wąwozem Homole/ zwiedzanie Zamku w Niedzicy i Czorsztynie/ rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim/ Park Miniatur i Rozrywki w Niedzicy/ spływ Dunajcem/ Izba Regionalna z warsztatami wyrobu Moskali/ Góra Wdżar, Organy Hasiora, Szczawnica i wjazd kolejna na Palenicę/ wizyta w pijalni wód leczniczych

 

  

 

Proponowane świadczenia:

- zakwaterowanie i wyżywienie w zależności od długości pobytu

- transport autokarowy 

- usługi przewodnickie z programem zwiedzania ustalanym indywidualnie

- opieka pilota ubezpieczenie NNW

 

Terminy i ceny ustalane indywidualnie (w zależności od miejsca wyjazdu, ilości osób, programu).

 

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami

KONTAKT
GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople