tel. 32 4730015, 32 4752371

Zielona szkoła Kudowa Zdrój

Zielona szkoła do pięknej a zarazem malowniczej Kudowy Zdrój

 

Kotlina Kłodzka - jest to jeden z najbardziej malowniczych regionów Polski, który każdego roku przyciąga setki tysięcy miłośników baśniowych krajobrazów, urokliwych ruin zamków oraz tutejszych warunków klimatycznych. Czyste powietrze w połączeniu z mocą wód mineralnych sprawiło, iż to właśnie na tym niewielkim obszarze powstało kilka uzdrowisk m.in. Kudowa - Zdrój, Duszniki - Zdrój i Polonica. Spacery po Parku Narodowym Gór Stołowych i znajdującym się na jego terenie labiryncie Błędnych Skał - na długo pozostają w pamięci.

Kudowa Zdrój jest miastem uzdowiskowym, znajdującym się w województwie dolnośląskim, w powiecie Kłodzkim. Kudowa Zdrój to malownicze krajobrazy, a także i liczne źródła mineralne, które zaliczane są do rzadkich i do najstarszych w Europie.

 

Villa Sudety - położona w samym sercu Kudowy ok. 150m od centrun uzdrowiska. Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4,5-cio osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Idealne miejsce do odpoczynku oraz komfortowa baza noclegowa w której jest spokój, przyjemna atmosfera i domowa kuchnia.

 Hotel „Gwarek” położony jest w Kudowie Zdrój na uroczym zalesionym wzgórzu, w przepięknej Kotlinie Kłodzkiej na terenie Dolnego Śląska, w pobliżu Narodowego Parku Gór Stołowych. Na terenie Hotelu możliwość z korzystania ze stołu do tenisa stołowego i bilardu, sala wielofunkcyjna służąca do organizacji zajęć, nagłośnienie dyskotekowe, dostęp do kawiarenki internetowej.

 

 PRZYKŁADOWY PROGRAM:

- transport autokarowy, opłaty drogowe i parkingowe

- zakwaterowanie w Villa Sudety lub Hotel Gwarek 

- wyżywienie: śniadania, obiady, podwieczoreki, kolacje, suchy prowiant na drogę powrotną

- zajęcia Animacyjne z Rezydentem (Pracownik biura F.U.T „GUNAR” mający pod opieką grupę przez cały czas pobytu)

- zajęcia sportowo-rekreacyjne 

- ubezpieczenie NW

 

WYCIECZKI:

- wycieczka z przewodnikiem do rezerwatu Błędne Skały lub Szczeliniec Wielki

zwiedzanie kopalni złota w Złotym Stoku z przewodnikiem 

- wycieczka z przewodnikiem do Wambierzyc i Muzeum Papiernictwa w Dusznikach

- wycieczka z przewodnikiem do kaplicy czaszek w Czermnej w trakcie degustacja wody zdrojowej i przejście do kapliczki miłości

- w trakcie dojazdu do Kudowy, pobyt w Kłodzku - wejście na punkt widokowy i mini "Most Karola"

 

Skontaktuj się z nami

KONTAKT
GUNAR © 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone.       Nowa strona dzięki ProPeople